Saç tiplerine göre bakım önerileri

30 Mart 2021 admin 0

Saç tiplerine göre bakım önerileri;İnce telli, kıvırcık, boyalı, yağlı… Saç tiplerine göre bakım önerileri sayesinde, hak ettiği güzelliği onlara sunabilirsiniz. Üstelik, özel

Ünlülerin Güzellik Sırları

30 Mart 2021 admin 0

Ünlülerin Güzellik Sırları;Her daim göz önünde olan Çağla Şıkel, Ece Sükan, Ahu Yağtu gibi ünlülerin kış aylarında ciltlerine nasıl baktığını merak ediyor musunuz? Yüksek Topuklar

İngiltere’de BioNTech aşısının ilk doz sonuçları: Yüzde 99’unda bağışıklık güçlü çıktı

28 Mart 2021 admin 0

Türk bilim insanları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin kurucu ortağı olan Alman biyoteknoloji firması BioNTech ile ABD’li ilaç firması Pfizer’ın, geliştirdiği koronavirüs aşısı, İngiltere’de umut verdi. Pfizer-BioNTech aşısının İngiltere’de ilk doz sonuçlarına göre; aşıyı vurulanların yüzde 99’unda bağışıklık güçlü çıktı.

Prof. Mehmet Ceyhan: İntranazal aşı koronavirüsü bulaştırmayı önlüyor

28 Mart 2021 admin 0

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın Türk bilim insanlarının girişimiyle Faz 1 çalışmalarına başlanacağını duyurduğu burundan sprey olarak uygulanan ‘İntranazal Covid’ aşısı ile aşılananın başkasına virüs bulaştırmayacağını söyledi. Ceyhan, “Burundan verildiği için virüsün direkt vücuda girmesini engelleyebiliyor. Bu şu ana kadar üretilen aşılar ile başarılmış bir şey değil.” dedi.

Turistik Yer Aydın

24 Mart 2021 admin 0

Korkut, Muş’un en tarihi ilçesidir. İlçe 26.035 kişilik bir nüfusa sahiptir. Kırsal alandaki nüfus sayısı şehir merkezinden daha fazladır. Şehir merkezinde 3.450 kişi yaşarken, kırsal […]

Sponsorlarım Sağ Olsun

24 Mart 2021 admin 0

Pandemide konserleri iptal olduğu için “Geçinemiyorum” diyen Demet Akalın, giydiği pahalı kıyafetlerin sponsorlar tarafından karşılandığını iddia etti. Bir AVM’de görüntülenen şarkıcı, lüks aksesuarları için “Kıyafetlerim çok pahalı değil, ucuz. Ayakkabılarım da sponsordan” dedi.

Elenen isim belli oldu!

24 Mart 2021 admin 0

Survivor’ın son bölümde takımlar iletişim ve sembol ödülü için karşı karşıya geldiler. Gecenin sonunda ise eleme potasındaki yarışmacılardan biri adaya veda etti. Peki, Survivor’da bu hafta kim elendi?

En Güzel Şehir Buca

24 Mart 2021 admin 0

Bulanık, Muş ilinin en fazla nüfusa ve adıyaman escort yüzölçümüne sahip ilçesidir. Bölge halkı genelde Ardahan ve Şavşatlılardan oluşmaktadır. Bulanık isminin nereden geldiği bilinmemektedir. İlçe […]

Ortodontik Diş Tedavisinde Yeni Yöntem

23 Mart 2021 admin 0

Ortodontik tedavi yöntemlerinde yeni yaklaşımlardan birisi olan telsiz ortodontinin diş tellerine nazaran daha estetik bir tedavi yöntemi olduğunu belirten Ortodonti Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Bahar Pehlevan, bu yöntem sayesinde dişte çürük oluşma riskinin azaldığını kaydetti.

Tırnaklarınızı İhmal Etmeyin! Evde Yapılabilecek ‘Nail Art’ Fikirleri

21 Mart 2021 admin 0

Zamanımızın çoğunu evde geçiriyor olmamız tırnaklarımıza özen göstermeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Aksine kendimizle ilgileneceğimiz daha çok vaktimiz var. Gün geçtikçe popülerlik kazanan tırnak sanatını evde de uygulayabileceğiniz şekillerle görünümünüze canlılık getirebilirsiniz. Sizin için yapımı kolay ‘nail art’ fikirlerini derledik.

Stil Rehberi: Zamansız Şıklığın Adımları

21 Mart 2021 admin 0

Zamansız şıklık demek uzun yıllar sonra bile giyilebilecek parçalara sahip olmak demektir. Evden çıkamadığımız şu günlerde eşofmanlarınızdan kurtulamıyorsanız rehberimize bir göz atın. Çünkü çoğu zaman iyi giyinmenin ruh halimizi ayakta tutmada etkili olduğunu unutuyoruz. Daha az dışarı çıkıyor olmamız şıklığımızdan ödün vereceğimiz anlamına gelmemeli. Gardırobunuzdaki parçaları eşleştirerek yeni bir güncelleme yapmaya ne dersiniz?